Logo

Hakkımızda

Kalite politikamız ve şirketimiz hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

2017 yılından itibaren Konya’da faaliyet gösteren KentWifi önderliğinde kurulan FlixNet, 2022 yılında KentWifi markası olarak hizmet vermeye başladı. 6 yıldır servis sağlayıcılığı sektöründe hizmet veren şirketimiz FlixNet’i hayata geçirerek tüm Türkiye’de internet hizmeti sağlamaya başladı.

FlixNet, Türkiye'de faaliyet gösteren internet servis sağlayıcı olup, Bireysel ve Kurumsal müşterilerine ADSL, VDSL ve Fiber internet hizmetleri sunan bir telekomünikasyon şirketidir. FlixNet, Türkiye genelinde kendisine ait Trafik Toplama Noktaları ile faaliyet göstermektedir. ADSL, VDSL ve Fiber trafiklerini yerleşik operatör ile aynı santrallerde kurduğu kendi cihazları üzerine devralarak omurgasına aktarmaktadır.

FlixNet taahhütsüz, limitsiz, kotasız internet ve eve kadar kurulum gibi avantajlı hizmet ve kampanyalarının yanı sıra mevcut müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz & Kalite Politikamız

Ev, iş yerleri için ADSL, VDSL ve Fiber dahil olmak üzere hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sunuyoruz. Hem teknik hem de sosyal yollarla mükemmel bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Darboğaz oluşturmamaya yönelik öncelikli bir politikamız var, bu da yoğun zamanlarda hatların yavaşlamasını önlemek için ekstra kapasiteye yatırım yapmak anlamına geliyor. FlixNet, en yoğun saatlerde bile her müşterinin belirtilen hızlarına ulaşabilmesi için yeterli bant genişliği (veya kapasite) sağlar. Diğer sağlayıcılarda sıklıkla görülen yüksek gecikme süresi ve "akşam yavaşlaması" olmaması için ağ ve cihaz kapasitelerimizi otomatik takip sistemlerimizle ayrıca uzmanlarımızla titizlikle kontrol eder ve sürekli olarak yeni yatırımlarla arttırırız.

İstikrarlı bir bağlantı ve müşterilerimize en iyi destek sürecini sunmanın yanı sıra, hızları veya kullanımı asla kısmayız, böylece internet hizmetimizde her zaman alabileceğiniz maksimum değeri elde edersiniz.

Biz müşterilerimizle sadece yazışarak iletişim kurmuyoruz, müşterilerimiz kendilerini rahat buldukları tüm iletişim kanallarından bizlere ulaşabiliyorlar. Müşterilerimiz online işlem merkezi, telefon, e-posta veya sosyal medya kullanarak bizlere ulaşabilir. Daha kısa sürede yanıt alabildiğiniz Hızlı Destek Hattımız 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verse de günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Çünkü biz sunduğumuz hizmeti ve müşterilerimizi önemsiyoruz.

Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen dünyada ve Türkiye’de, müşterilerimizin beklentilerine karşılık olarak en üst seviyede kaliteli hizmetler sunarak, ülkemize ve topluma faydalı, bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İlk günden beri değerli bir şirket ve marka olmak için çaba gösteriyor ayrıca müşterilerimizin ve tüm toplumun gözünde vazgeçilmez olabilmek için daha kaliteli hizmet hedefine odaklanıyoruz. Evler ve işletmeler, için yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmak adına gösterdiğimiz titiz çabayı sürdürecek ve “Limitsiz Mutluluk” sloganımızla daha mutlu insanlar hedefimizi tek tek her müşterimiz için gerçekleştireceğiz.

Müşteri Destek Hattı

Bizi Arayın 0850 885 2772

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Destek sayfamızı ziyaret edin Yardım & Destek

FlixNet, BTK'dan İSS ve AİH Lisanslı KentWifi İletişim Hizmetleri Limited Şirketi Tescilli Markasıdır.