Logo

Dijital Abonelik

Dijital Abonelik Onaylama

Dijital Abonelik

FlixNet başvurunuzu e-Devlet üzerinden onaylayarak hemen abone olabilirsiniz. Artık ıslak imzaya gerek olmadan kargo sürecini beklemeden FlixNet'e e-Devlet üzerinden dakikalar içerisinde abone olabilirsiniz. Abone olduktan sonra dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekiyor. e-Devlet'e İnternet Bankacılığı sekmesinden giriş yaparak dijital sözleşmenizi hemen imzalayabilirsiniz.

 

 

e-Devlet'e İnternet Bankacılığı İle Giriş

Uygulama ya da çağrı merkezimiz üzerinden abone olduktan sonra, dijital sözleşmenizi imzalamanız gerekmektedir. Dijital sözleşmenizi imzalamak için e-Devlet'e İnternet Bankacılığı üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.
e-Devlet Banka Yöntemi ile Giriş

 

 

Güvenlik Kodu

Yönlendirileceğiniz sayfada yer alan kutucuğa size verilen güvenlik kodunu yazın ve ardından "Doğrula" butonuna tıklayın. Bu adım, güvenlik aşamasını tamamlamanızı sağlayacaktır.

 

 

Servis Sağlayıcı Seçimi

Yönlendirileceğiniz sayfada bulunan İşletme/Sağlayıcı Tipi alanında "Haberleşme" seçeneğini tıklayın. Ardından İşletme/Sağlayıcı alanında "Kentwifi" seçeneğini seçin ve "Devam Et" butonuna tıklayın.

e-Devlet Sözleşme Onay Sayfası 

 

 

Başvuru Listesi

Yönlendirileceğiniz sayfada, yapmış olduğunuz başvurularınızın listelendiği bir ekran görüntülenecektir. Başvurunuzu kontrol edin ve ilgili başvurunun yanında bulunan "Onayla" butonuna tıklayın. Bu adım, başvurunuzun onaylanmadan önce başvuru detayı sayfasına yönlendirecektir. Başvuru detayı sayfasında gerekli bilgileri kontrol edin ve son onayınızı vermek için ilgili butona tıklayın.

 

 

Başvuru Onaylama

Son olarak, açılan sayfa da en altta yer alan Onayla  butonuna tıklayın işlemi tamamlamış oluyoruz. 

Müşteri Destek Hattı

Bizi Arayın 0850 885 2772

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Destek sayfamızı ziyaret edin Yardım & Destek

FlixNet, BTK'dan İSS ve AİH Lisanslı KentWifi İletişim Hizmetleri Limited Şirketi Tescilli Markasıdır.